Kanali i vetëm zyrtar i DIEZ MUSIC i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë DIEZ, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2020 ONIMA. All rights reserved

 • 30
 • 33 058 002

KOMMENTARE

 1. bigboss bigboss

  Oj pordhavce rroten e senit tond cullak e paske qit ,e te doket tyyyy mir ik shporru fena niher ..

 2. Ensari Cari

  O kalle kalle o shqipe melisa ne perputhen bravo te qoft

 3. Artur Koci

  Me vk keng dhe me vk melisa bobobo te degjosh nje keng te till te streson diten

 4. kiki kiki

  Oj melis ne perputhje le nam po ketu i hoqe fare moj po ke cip ti apo jo apo mjafton te behesh kengetare se breket i heqim fare

 5. Ana

  Po kjo paska qen kengetare🤔

 6. Alex Marjanaku

  Sipas nje studimi te fundit shumica e vetvrasjeve jane kryer pasi kane degjuar ket keng 😐🤣

 7. Erbs Tonin

  Shum kurv bravo suksese

 8. Bitri Xhevi

  Hajde Melisa hajde je shkarravin komplet

 9. Antonio Godaj

  When i sow I say its a great song but when I listen is a fuckink song

 10. Toni Albanian

  Ik o femer kare u bane ti kengtare

 11. SIDEMAN SMALL 2

  Kjo tjetra n perputhen u fut vtm pr fam T ishte fut pr lidhje do ishte akoma si mevlani ose t tjeret q kan qy ne fillim!🙄

 12. eda Eda

  Nje gje nuk kuptova te ky klipi ne fund pse u shtri apo u lodh😂😂😂

 13. Filma Filma

  🤮🤮🤮ku di kjo

 14. TUPAC 2PAC

  Mafia__al ☝️👑

 15. Eri Boja

  😂😂kjo qe shajti julin I tha shko neper shpella 🤦‍♂️me mir nje person mali Se sa nje si ty 🐸bretkos kanali😂😂

 16. Ledion Selmani

  MELISA LLESHI

 17. Ledion Selmani

  Ja ke kaluar mevlanit për këngët

 18. Albi YT

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 19. Scroll31

  Me mir kendon linda morina Spo tallem jo -

 20. Kuspa Barjam

  Je yll 🏅melisa 😍😍

 21. Samela Isaku

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 22. Melisa Lleshi111

  Pershendetje! Kjo është faqja ime e vërtete Melisa Lleshi111.Ju falenderoj për këngën time qe kam bërë që jane mbi 2M shikime....Ju dua. Thanks for 2,6M. Are so great SUBSCRIBE! ON MEE😊

 23. Klevjo Kullsi

  Flitet se kjo keng do cohet ne ato vende ku ka grumbullime

 24. Aurel Rusi

  Fatjoni left the chat

 25. Aferdita Shima

  👑👑👑👑

 26. Fetije Morina

  😍❤💝

 27. Pëllumb Dema

  Tkoft Melis

 28. Pëllumb Dema

  Hallalll

 29. Xhesi Xhey

  Të kam shpirt 😍😍😍😍

 30. Xhesi Xhey

  Të dua Melisa

 31. Valeria Zyberi

  very bad dress 😠😠😠

 32. LOYAL

  17 shkurt /Tayna ft Flori - Magdalena - 57mij like 2,1mij komente 19 shkurt /Melisa - U kry - 60 mij like ,8,8 mije komente EXCUSE ME 🤯🤯🤯

 33. ALB VIDEO YT

  1:23 Te gjith cunat 🌴

 34. Besart Besart

  O melisa shum mir e ke bo je zemra jem

 35. Noar Rahmani

  O melisa na e shpife

 36. Elidona Dona

  Melisaaaa ik zhdukuuuu

 37. Klea Klea

  Kercimet e ben shume te bukur a I mesova kenget dhe kercimin melisa

 38. Indrit Jahaj

  70% pidhi jasht 25% ceni qeni ceni meni venin 4% diss 1 % muzik

 39. Klea Klea

  Shum bukur melisa je fansa ime

 40. Refs Tv

  kush eshte me mu melisa ka vajt tek perputhen per fame dhe kur te fillonte "kengetare" te kishte klikime.

 41. ttiranafieri ttiranafieri

  Për kë e ke na bo ktë?

 42. Ardian Hoxha

  O zot Melisa ti je e madhe

 43. Kristiana Doncauda

  ❤❤❤❤❤❤

 44. Liri Lamce

  😘😘

 45. Maltisa Demaj

  SHUMË BUKUR🥰🥰

 46. Ediona Mani

  I ❤️U

 47. Liri Lamce

  E ke qar me lot😂😂😂

 48. Edison Kacani

  Po Kari Po BRRRRRAAAAAAVOOOO🤦‍♂️

 49. Bona Bona

  0melisa saer të kam thën se gjdo njeri kur të shef ty jabon 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 50. Arjan Myftaraj

  Ne fakt kengen nuk e ka kenguar melisa nuk eshte zeri i melises ne fakt kengen e ka ber per fatjonin

 51. Eglantina Topollaj

  Yll fare muzika super

 52. Don Xhoni

  Jetojm ne nje koh ku pidhi perdoret si strategji klikimesh🤣🤣🤣

 53. Xheni Zere

  Vl kenge , dhe vk kengetare

 54. Nikolina Tota

  Qknpoodggcsetyhcsdgjhhhhfccbbjjkkjfsaxbhf💋❤️

 55. klevis dehima

  💛💛💛

 56. Ardit Krasniqi

  Balic fare

 57. Global Sport

  Like kush ka ardh me pa getat e grrisme

 58. Ronaldo Sena

  Fustani i bardh i’a ka prish bukurin kenges edhe ty.

 59. Tekst Shqip

  Gjak nga veshet qr ca keng kari 🥵

 60. riselaghjzgzbh isufi

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 61. Elena Lena

  Nmsklpgnvjjj

 62. Ilir Taipi

  Amaris

 63. Seleni Feride

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 64. Adrian Gega

  Kjo vetem breket ka nxjerr ska lidhje me konget

 65. ĐàŔkツCÀMPER

  O qifsh me gjith keng se e the emrin×48

 66. Joze Joze

  Vezi ca ti-a iesit pasaroiul🤣🤣🤦🏻‍♀️esti penibila

 67. Gresa Krasniqi

  Te ammo😍😍

 68. Adem Uka

  Sa e bukur muzika

 69. faulina ternava

  palidhje

 70. Uniq COBRA

  Nuk ke zëh moj melisa

 71. Anesa Shkodra

  all an all but he denc is ugly

 72. Edmira Mira

  Vetem kengetare qe nuk eshte kjo, pa pik klasi, pa pik talenti 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kaq e re dhe ben videoclip like bitch, jam shum kurioze te shof sesi do paraqitet mbas disa vitesh 🤔🤔🤔🤔 sigurisht like big bitch👎👎👎👎👎👎👎

 73. Steljo Haxhiraj

  Oj melisa mos i dëgjo të tjerët se je bukur

 74. Andoq1reaFtybyj Hatia

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 75. Enisa Zilbeari

  love melisa

 76. Videos Best Videos

  Melisa:"dashnia jon ka perfundu" Fatjoni: Dihet boterisht

 77. Nevila Dyli Kalaj

  Fatjon e degjove ti kte. Si per ty mduket...🤣

 78. Nevila Dyli Kalaj

  Alketa kendon me mir😂

 79. Rigels Deda

  Keq po me vje po ke rrjedh melis

 80. FF KANIBALI KANIBAL

  pa lidhje se kuptoj fare