Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

BrunoOfficial

12 Mio. aufrufe38 000

  ​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream and Download: music.onima.co/NINA

  Bruno ft. Flori Mumajesi \u0026 Klajdi Haruni - NINA

  Music by ; Flori Mumajesi
  Lyrics by ; Flori Mumajesi
  Produced by ; Threedots Production
  Video by ; Max Production


  Follow Bruno on IG ;
  iambrunooooo

  Follow Flori on IG ;
  iamflorimumajesi

  Follow Klajdi on IG ;
  klajdiharuni

  Big Thanks TO ( M.M )

  GREEN COAST
  greencoastresort

  COHL’ S
  cohlssportswear

  PROPER PIZZA
  properpizza

  MAX PRODUCTION
  maxproductional

  BOHEMIAN BEACH PALACE
  bohemian.palase

  MISS UNIVERSE
  missuniversealb...

  ITALOPTIK
  italoptik

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  A e mban mend kur t’puthja dorën nina
  Kudo ti të ishe vija vija
  Nëse pyet ti ndjenjat e mia
  Do tregonin ti je dashuria

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Isha Noni për ty o Nina
  Më godite si vetëtima
  Fundin ne e lamë si në filma
  Ne e lam e lam e lam vet
  Me mua je jeeee
  Me mua ti je jeee
  Dhe pse me le leee
  Dhe pse me le leee

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty nina
  Me ty nina
  Jeta jonë jeta jonë si në filma

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
  Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

  Am Vor Monat

  KOMMENTARE

  1. freskUS -

   Super Bruno!

  2. Shpetim Martini

   Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

  3. Agim Hazizaj

   sfd3

  4. Shukri Trepca

   Kung

  5. Magda Mparouta

   💖💖💖🥰🥰

  6. Smithers Ibra

   Super 👌👌👍👍👏👏👏👏

  7. Greta Myrteza

   Po jeni te tre bashke diet eshte hit

  8. lori Janaqi

   Hiti më i bukur i verës

  9. Anjeza Dashi

   👏👏

  10. Taleb Mehmet

   اغنية حلوة. From Tunisia🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇳

  11. Old Coins

   Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

  12. TIMCHO

   I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

  13. Enca Queen ❤❤

   Deksha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘

  14. xMiLY

   nina nina nina nianoooooooooooooo

  15. Arta Prendi

   👑👑👑❤❤❤💫💫💫💥💥💥

  16. Artush Djartush

   Υπέροχο τραγούδι μπράβο.

  17. Klema Dervishi

   Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

  18. mxslegend

   🌊🌊🌈

  19. alma osmani

   Nina😅🥰🥰

  20. Bobo flf

   Faleminderit që i keni kushtu kang shoqes time Nina 🤝👊

  21. Lelo Pirja

   Me eshte ber fiksim kjo kenge

  22. Mira Baruti

   Flori Dashuri je ♥️♥️♥️♥️shpirt 💎💎💎💎

  23. Valbona Demiri

   Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time Nina🥰❤😘

  24. Muazez Ceni

   Kenga me e bukur qe kam degju🤩

  25. Electro music Electro music

   click on an English version maybe it might become an international hit

   1. serdy ximi

    Can someone translate pls. I fell in love with this

  26. Koshi Bora

   Bravo te gjitheve💕💕💕

  27. Kristina Kita

   Bukur💞💞💞💞💞♥️♥️🌹

  28. Lul Elezi

   Nina, nina,nina,nina🤪🤪🤪🤪🤪🙉🙉🙉🙊🙈

  29. Xhepa Miltion

   Super keng 👏👏👏

  30. ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES

   nni'na < ndi(he)na?

  31. artur fejza

   E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

  32. Nertila Tringa

   Bruno 🤍💚❤💜

  33. Rivelina Sula

   Très jolie chanson bravo

  34. Μirada Lezaj

   🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻👍🏾👍🏾

  35. Kristjan Peta

   kenga m vk e kesaj vere deri tani

  36. Ndricim Maku

   sa inat ju kan mer jahu plasen ziliqaret, haaa bravo cuna

  37. Nevila Buci

   Kenga 2021 me e bukur e vitit

  38. alma dajcaj

   Super 😍😍

  39. Anxhela Koco

   Kenge SUPER🤩🤩🤩

  40. Mii.

   Im from Poland and I love it 🥰👌🇵🇱 Albania ❤️‍🔥

   1. Juljan Jack

    I love Poland Girl🇵🇱❤️🏖️

  41. Dritan Hasani

   Trio fantastiko.Bravo cuna.

  42. Xhevrije Klecjo

   Wow so beautiful

  43. kastriot Dodaj

   Qija ropt kosov shqipni vetem millionie klikime

  44. Eri Selda

   Shoom mir

  45. Eri Selda

   Bravo

  46. linda198117

   Hajde qazim sa ke hecur suksese

  47. linda198117

   Bukur qazim

  48. linda198117

   ???

  49. Inglés Tutorias

   Can someone translate pls. I fell in love with this

   1. Eri Selda

    They live here

   2. Eri Selda

    I seen this place I live in cardiff when my parents where little

   3. Eri Selda

    I seen albina ye it is to

   4. Marti

    That’s albanian music bro i m from Albania two

  50. Lavdosh Hilaj

   Kenge shum e bukur 👏👏

  51. Armand Bali

   Jeni te pa pare hallall cuna

  52. Arber Torra

   Super!Bravo të gjithëve!😇😇😇

  53. Xbxhd Hhxbdhxj

   Rj ja

  54. Julian Ziu

   Me ty nina nina nina nina ooooo

  55. Beta Mzhika

   Q

  56. Masar Hoti

   Kéng koti me te ardh me vjellé! po pér budallenjé qe nuk e kuptojn muzikene dhe artin eshté ne rregull..!

  57. Anxhela Xhemollari

   ❤️❤️❤️

  58. Lulzim Avdiju

   Keng shum e bukur rrespekt te treve

  59. Trip cosi

   super ☝️

  60. mllop aeet

   I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

   1. Albania

    Ca po thu ti, jeni single, martohemi bashke per letrate Angleze 😂.

   2. aswer huio

    kot esh perputhen nina me pelqen shume edhe une e dhe ne shtepi zerin te lart

  61. Fred Nikla

   Nje kenge qe e ndegjoj 15-20 here ne dit,qe prej disa ditesh qe ndodhem ne Shqiperi sepse nuk e kisha pare qe ne fillim.

   1. aswer huio

    Pershendesim gjith gocat me emrin 'Aristina' shkurt "Nina"😍❤️🙈

  62. Ermal Loci

   Super kenge👌👌👌

  63. Mariglena Asko

   U dashurova shummmm me ket keng ❤love you

  64. AliTheBleak

   Silenzio Bruno

  65. Lili Cobaj

   😄😄😄😄

  66. Smart Boy

   Best Song Deri Tashi 😄

  67. Paolo Koci

   Ju lute Flori, Bruno, Kl

  68. Eva Eva❤❤

   👏👏👏❤❤❤

  69. Arta Jahiri

   keng e bukur me prek en ❤️💋

  70. Ardit Turtulli

   😄

  71. Erjon Malko

   Bravo

  72. Adelina kuqi

   Bravo këngë🎤👏🔥

  73. Nerilia Xekoen

   Finally found a song with my name ~ Good job, guys!

   1. Eri Selda

    Is the contry

   2. Eri Selda

    Awwwwww🥰 this is Allbiania

  74. Bengo

   My Albanian gf brought me to this song Greetings from an Serbian Montenegrian guy :)

   1. kastriot Dodaj

    😘

   2. iris kamberi

    Greetings back ❤

  75. roudina

   🌟🌟

  76. arta shoria

   Super👏👏

  77. Corrado Capo

   Kengë vari kr te 3 jeni vari kr pa lidhje

  78. blue beach

   Nderkohë Fationi, e di botërish qe do dalë edhe kënga ime 🙄😂😂

   1. blue beach

    @aswer huio kiss from Bathore 😂🍆🍆

   2. aswer huio

    Great song kiss from japan 😃😘❤️💃💃

  79. Alketa Kurti

   Bravo

  80. Alketa Kurti

   Kenge me e more ne bot

  81. op_juli Aga

   Mu ka bo fiksim perdit nina nina

  82. op_juli Aga

   Sa mpelqe kjo konga me rop shpie😂😂

   1. Migena Dyle

    Cnrei

  83. How to Get Info Albania

   Çëpo

  84. Fanika Miti

   Super keng 🥰🥰🥰

  85. Evà Rustami

   Super keng

  86. Sevgi Sağlık

   Bravo 🌟🌟🌟🌟🌟 e degjoj dhe e degjoj prap e degjoj dhe prap e prap e degjoj dhe perseri e degjoj 🤗🤗🤗🤗🤗

  87. Rea Keqa

   rroni

  88. Tom Gallone

   Ktu ska muzike, ka tallava porno low life katunarllik me shumice hahahahaha

  89. Best Songs

   New Song '' Blero ft. Albos - Telenovela '' 👉 decameras.info/block/cKR6epyfpMzermg/video.html

  90. Xhesika Sharka

   Kjo esht kenga me e bukur bravo treshe fantastike 😍😍😍

  91. kekooo bobo

   Super kenge😍👏

  92. avemir dokollari

   😍🤩😚

  93. Florete Leka

   Fantastike nuk merzitem tu e ndigju 😍

  94. Alesio Mema

   jeni kengetaret me te mir

  95. Arsida Makris

   Je I madh Flori

  96. Arsi Zace arsizace

   🌎🌏🌍🚙

  97. Tota Igli

   YjuisKfaa

  98. Jaha Florijana

   Nona 😎😍😘🕊