Rina - Zjarr

AlphapopOriginal

1,2 Mio. aufrufe211

  Buy Merch Now : alphapoporiginal.com
  ● Spotify : shorturl.at/eirKY
  ● Itunes : shorturl.at/kIN59

  ● Social Media
  Rina IG : @isyourgirlrina
  AlphapopOriginal IG : @alphapoporiginal
  TikTok : @mmqk

  Am Vor 7 Tage

  KOMMENTARE

  1. Ledijon Hysenaj

   like nese rina ka kendu shum bukur❤️❤️🥺

  2. kida kidaa

   E ndryshoi kjo nga zjarr fire english

  3. Spikeyfish

   Ariana Grande Shqiptare .

  4. Inva Manuka

   💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  5. Nazmi N

   Rina 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎😡😡😡😡😡😡😡😡

  6. Mikel Gjini

   Shum keng super 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤💚💜💜💙😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💖💖💞💘💞💖💕💓💓💛💜💚❤❤💗💗💗Je shum e mir .💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  7. Sin Boy Fan

   Πολύ ωραίο!!! Συνεχίστε έτσι!!!!!

  8. Qamil Ramadani

   😻❤

  9. Isabella Multani

   Stark

  10. Vαlıα Vounıseα

   Το Greek Army ειναι εδωω? 🇬🇷

  11. Saranda M.B

   Love this song! Have it on replay. Never give up Rina, you have talent. Prove the haters wrong. 🥰

  12. Era Delia

   ❤️❤️❤️😍😍😍😘😘😘💋🌹

  13. Erisa Beqiri

   Rina eshte nje kengetare e bukur per mua ajo eshte queen 😘😘😘😘

  14. Albion Doksani

   💜💕

  15. eva en

   Kjo kenge ja kushtoj Palestres,dashurise sime te pare.😂

  16. vajza K.P.T

   Kenga e bukur po kengetarja kotiiiii

  17. Μικρό Παιδί

   Rina tedua zjarr🔥🎶💜💙

  18. Agostin Dycaj

   Suksese te mëtejshme 😍😍

  19. Μικρό Παιδί

   Pou exafanistike o sin ?

  20. PULPING

   Είμαι το ελληνικό σχόλιο που έψαχνες.

  21. x?! person

   Rina niher ne jet tane ebon ni kong si duher ma mir kejo se keto per keto disat qe po hup vetn me to

  22. miko foin

   Who like this song?Like....🤩🤩

  23. LIL SUGA LIP

   Mpori na einai ligo pesmena ta views ma kai pali ALPHAPOP pire pio polla views apo toys ypolipoys se mia bdomada

  24. Μικρό Παιδί

   Tedua zjarr rina

  25. Δημήτρης Αρβανίτης

   Rina is back with a solo song , oh my god 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  26. Lena H

   😍

   1. miko foin

    rina je shummm e mir breee e fort je dhe gjith e fort veq kush ta kan inatin😙😚😚😚😚😚😍😍😍😍😘😘te dua zemraaa jemmm l love you so mach

  27. Suela Gashi

   Rina osht kengtarja ime e preferuar sepse nuk u dorzua kurr para askujt dhe ka pasur nje vetbesimi ekam par ajo me jep force mua te dua rina❤❤❤❤❤

  28. Anja's Life

   People from Tik tok😅😁

  29. Rose Blackpink

   QUEEN💎💗

  30. Erolda Hidri

   Love for u Rina

  31. maribela vrapi

   super keng suksese rina je dashuri

  32. Sibora Mena

   Rina is back!!!

  33. Dajana Preni

   Yesssss 1M for 5 days❤️❤️❤️

  34. Maksi Celoleskaj

   Shume bukur rina bravo me pelqen shume edhe tani po kengoj

  35. Dorontina

   sa keng e bukurrrrrr yayx

  36. Besmir Poga

   E ke myt krejt 🔥🔥🔥🔥❤

  37. Telemachus5

   No49 sta trendings GR..DEN TO VGAZOUN PANO EPITIDES..

  38. Sabernaze Sabernaze

   Rina ishte ne gjendje ti kthente Ato komnte negative ne positive

  39. Fjolla Bajraliu

   You just HIT A MILLY

  40. bekim c the same way about it rogova

   rina je shummm e mir breee e fort je dhe gjith e fort veq kush ta kan inatin😙😚😚😚😚😚😍😍😍😍😘😘te dua zemraaa jemmm l love you so mach

  41. linda rexhepi

   Teduaaa💛💛💛💛💛

  42. linda rexhepi

   Sii zemer jee edhe kenga e bukur teper❤❤❤❤❤❤❤

  43. linda rexhepi

   Teperr e bukur oo zemer🍬💘💘

  44. pida siouy

   Bravo Rina, kjo po qe ishte ZJARR 🎼🔥

  45. Jetnor Malkaj

   je si ylle kushe e do Rinen te bej like

  46. Emiljo Gaming Unknow

   e ka bo per sin boy-in😂😂

   1. Alma Fetahaj

    hahahahahahahah shum per me kesh ma mir se lojnat e tua ne kompjuter qe i don ti emiljo gaming unknow

  47. Arbnora Nebi

   I love this song 😍 i listen everyday 💜❤️

  48. Eda Leka

   RINAA🌏🌏🌏❤❤❤❤

   1. pida siouy

    Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟.. decameras.info/block/rKdzjXmBaai9i3U/video.html

  49. Eranda ramadani

   I loved❤

  50. sinboy pop

   Alphapop world

  51. fatjon krsniqi

   🎶🎶😍😍

  52. fatjon krsniqi

   Hit

  53. fatjon krsniqi

   💘💘😍😍

  54. Alpha Pop News

   1M VIEWS🎶💯

  55. Ag Sh

   Vec une 1milion her eeee lshovaaa🌹🌹🖐🖐🖐🖐❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  56. Νικόλας Δημόπουλος

   Diego maradona 1960-2020

  57. couple. rn

   happy 1 milly

  58. Εσμεραλδα Κελεμενι

   Από τικ τοκ κάνεις?🥺❤️🌍

  59. Elza Hyseni

   Rina shumë kenge e mir por me shumë po shkojka me kendu anglisht 🥺😐😂

  60. Majlinda Selami

   Super keng RINA

  61. Gudiya Singh

   Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟.. decameras.info/block/rKdzjXmBaai9i3U/video.html

  62. cqvio doli

   Pyfff stkom preferu but this is hittt 🔥🔥🔥🔥

  63. Funny and different videos

   😍😍😍😍😍

  64. eXtreme Official

   🔥🔥🔥

  65. Blerim Marjakaj

   Super projekt 👍🏼👍🏼

   1. cqvio doli

    👸👸

  66. Rinators forever

   Queen

  67. Rinators forever

   Mami

  68. Rinators forever

   Lov you

  69. Rinators forever

   Bejb

  70. Rinators forever

   Queen

  71. Rinators forever

   🤴🤴

  72. Rinators forever

   🙌🙌

  73. Rinators forever

   🇦🇱🇦🇱

  74. Rinators forever

   🎉🎉

  75. Rinators forever

   🎂🎂

  76. Rinators forever

   🎁🎁

  77. Rinators forever

   ♥️♥️

  78. Rinators forever

   💜💜

  79. Rinators forever

   👦👦

  80. Rinators forever

   👸👸

  81. Rinators forever

   😆

  82. Rinators forever

   😎😎

  83. Rinators forever

   😔😔

  84. Rinators forever

   🙏🙏

  85. Rinators forever

   ❤️❤️

  86. Rinators forever

   😍😍

  87. Rinators forever

   💘💘

  88. Rinators forever

   👑👑

  89. Rinators forever

   😥😥

  90. Rinators forever

   😭😭

  91. Rinators forever

   💫💫

  92. Rinators forever

   🙈🙈

  93. Rinators forever

   ✨✨

  94. Rinators forever

   🔐🔐

  95. Rinators forever

   😂😂

  96. Rinators forever

   🤘🤘

  97. Rinators forever

   🌎🌎

  98. Nil Ilazi

   Nspot gati tu desh

  99. Nil Ilazi

   Kurv 18 vjexare kurv pldh kong

  100. Olsa Bucaliu

   THIS SONG🥺❤️