Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

DIEZ MUSIC

2,9 Mio. aufrufe5 522

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music & Produced - Bini Diez
  Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
  Video - Imagine Films
  Choreographer - Alba Hoxha
  Makeup & Hair - Arber Bytyqi
  Styling - Donika Loci
  Fortesa Boutique
  Executive Producer - Bini Diez
  #melisa #onima #diezmusic

  Am Vor 9 Tage

  KOMMENTARE

  1. Dila Bushi

   😍🥰🥰👍👍👍

  2. Geri Itali

   Shum her me mir se mevlani kendon dhe paska vertet talent Bravo Melisa

  3. SHKODRA MAFIA

   Asht perputh melisa e mori direkt fam

  4. Remzije Demolli

   🥰

  5. Alban Pashaj

   Kanceri ka arritur ne nje nivel komplet tjeter

  6. Afiz Berisha

   Gjyna Pse sje. shku n Brazzers me punu

  7. REDISA RUCI

   pershendetje

  8. Valter Harizi

   Hsd8hedehcys8cah9dsjx9snsxgs6dgddid

  9. D3V1L. FF

   I KE QR 100 HER DU ME NDRRU VENIN DU ME NDRRU VENIN NDRROJE MI GOC PSE TKA THO KUSH JO TY????????????????

  10. stelina k

   Teksti i "U Kry "] [Intro] Po du me ndrru venin , venin S'po du me nej aty ku t'përmenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Po du me nej aty ku t'permenin Emrin , emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin,venin Spo du me nejt aty ku t'permenin Emrin,emrin s'po du me ta ni Se sa senin , senin e kam bo per ty veç per ty Se as senin ,senin E kam bo per ty vec per ty Tash tjera t'renin ,t'renin Sa keq per ty ,sa keq per ty Tash tjera t'renin ,renin Sa keq per ty , sa keq per ty [Verse 1] Ke menu qo prap te njejtat gabime prap ti mi bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme me ke vra Nuk po du me vazhdu, dhashnia jon ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me I bo se nuk jena mo {Chorus} po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty ,vec per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty , vec per ty Teksti i "U Kry "] [Intro] Po du me ndrru venin , venin S'po du me nej aty ku t'përmenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Po du me nej aty ku t'permenin Emrin , emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin,venin Spo du me nejt aty ku t'permenin Emrin,emrin s'po du me ta ni Se sa senin , senin e kam bo per ty veç per ty Se as senin ,senin E kam bo per ty vec per ty Tash tjera t'renin ,t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Instrumental] [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emri s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nej aty ku t'permenin Emrin, emri s'po du me ta ni Se sa senin ,senin E kam bo per ty ,veç per ty Se sa senin, senin Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty ,veç per ty Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty ,veç per ty [Outro] Kam menu seni prom Se tjeret I thy A m'don a s'me don ? Me mu e ke kry A m'don a s'me don ? Me mu e ke kry Lyrics by maria_k 🤣 Like❤ nese e lexuat Thaks so much 💖

  11. Anila Pengu

   Bo ksaj duhet tja cosh mengjezi ne shtrrat kjo urdhrohet per puna

  12. Egi fasko

   Melisa jame fansia jote me e madhe te dua shume

  13. Olsiana Mema

   Keng me kot se kjo skam pa

  14. Mela Blogu

   super❤❤💖💖

  15. Elvis Sinjari

   Nje ane e ke mbuluar po anen theter e ke len te mari ajer

  16. alkida gjoni

   E ke bërë këngën super ✨KOT✨

  17. Fiona

   Dislike pa e pare akoma!!Shume bukur Melissa!!☺☺☺😑

  18. lapo gee

   DISSLIKE PLS!!

  19. Xhevat Dreshaj

   Melisa je ma e mira.

  20. Kejsi Hyka

   Bravo melisa ♥️❤️😍💖👑👑👑👑👑

  21. Kejsi Hyka

   Bravo ma e mira je melisa. Leri kta qe te kane inat le te flasin. Yll je 💖♥️😍

  22. poni semema

   Ylli

  23. Valentina Begu

   Kurve me patent ik me dele bushter pff

  24. Besart Shigjeqi

   Prroducenti: atotune ?! Melisa : full autotunee ...

  25. Fresh Pickd

   Venin venin senin senin

  26. XXX VUITTON

   I duket pidhi

  27. Bledialroed PSN

   - Melisa: cfar po ben??? mos na hidh ne youtube 🥺 - Kameramani: jo jo

  28. Klodiana Pantea

   Nice SHQIPE 😍😍😍

  29. Geldon Shehu

   Ekame emrin laert

  30. Geldon Shehu

   O melisa une te njo se te kam pare ne perputhen

  31. Geldon Shehu

   Melisa je e bukur

  32. Megi Lusha

   Kush me mendim si mu ?????😾😾😾😾A eshte kjo kenge koti

  33. Megi Lusha

   Shum kott👎👎👎

  34. Aldi H

   1 Jave 2,8 Mln Views, 2021 Me Shenja T'kijametit 🤯

   1. Aldi H

    Pikerisht pra 🤣🤣🤣🍾

   2. Medjolaシ

    😂😂po praaaa 😜

  35. Arsim Kryeziu

   Shum e mir melisa vęç vazhdo me karrieren ju dojna shum melisatoret😙😙😙😙😙😙

  36. Koshi Bora

   Bravo melisa dhe une quhem melisa Bravoooooooooo💓💓💓

  37. Ermina Celhaka

   Bravo melissa

  38. Leonardo i

   Ndrro iher brekt se ike gris pastaj kendo

  39. AMARDA BUTRINT

   Super keng . MELOSA YOU ARE A BEST . Vazhdo jeshtu . 😍😍😘😘

  40. Leonela Shehu

   Super ❣💥💥💣❣💙❣💙💙💙💙

  41. Alsi Agolli

   Diss top channel hahahahahahah

  42. Santino Hasani

   Super pidhi

   1. Santino Hasani

    Je

  43. eljona hysenaj

   ❤️❤️❤️❤️

  44. Valbona Muca

   Kur do te xjerresh muzik te re

  45. Kim Jisso

   Ahhh moj dole prej perputhen per te bere kenge per qefin tend.Te gjithe besuam se u lidhje me fationin pastaj me Mevlanin.Madje te dalluan per nuse shtepie. PO KUSH DO TE TE MARRI TASHI SE DOLE TRADHTARE EDHE ESHTE KARRIERA JOTE DHE VENDOS TI.PO TEK PERPUTHJA NA ZHGEJEVE MOJ ZJEBSE

  46. weebaboba

   Edhe Juli ta kalon ty mi

  47. Saber Memia

   Vallai tetona jan tkqia oj melis po ma e keqja o sindi e sara vec ti je ma e mira 😇

  48. Sabjanmustafa Sabjanmustafa

   Do bejn qe te gjith keng ata te perputhes se skan lek te xjerin gocat per takim 🤣

  49. Endrijus Shaliu

   Pu pu te gjith kengetare ca behet kshu

  50. Astrit Brami

   Shume bukur Melisa😘😘😘😘

  51. Vera Peca

   Wow that is cool

  52. trp matriks

   Getat e gjshes

  53. Kajla official

   decameras.info/block/kpp0hoywrJqZfZc/video.html super mesazh ne ket vidjo like dhe subscribe per me shume vidjo

  54. Mr.mrs. Halili

   Melisa veq vazhdo

  55. Valeria Qyli

   Melisa bravo une jam fansja jote bravo♥️♥️

  56. Naldi rina

   Hit melisa luana

  57. Andrea Hoxha

   👏

  58. Fetahu Dallandyshe

   Ssuper

  59. Ilda Skendo

   💜❤️

  60. Bruno Shkurti

   Cdokush mund te marr nje mikrofon dhe nje kamer dhe mund te kendoj per qefin e vet kjo sdo te thote qe esh kengtar profesionist apo i mire ,

  61. besi besi

   Wreyrurururuturuuuwueurruueuu😀😃

  62. Elvisjahaj Elvisjahaj

   Kush e ka rrejt qiken qe din me kendu haj haj🤦‍♂️

  63. besi besi

   2tejrjrhfufitigdfffff21😀😃

  64. besi besi

   😁😅🖤

  65. Elona Laska

   U ul ne shtrat tu prit Andin '' '' Bravo nusja ime '' '' Po un ktu🐈

  66. Nato Lyrics

   Kur u be dhe kjo kengetare ropt! Roft autotuni 🤣🤣🤣

  67. Deopreso Liber

   Wtf is this fenomene shqiptare

  68. tony spahiu

   Sapo vrava veten kure degjova kete kenge

  69. Ndricim Petku

   Kur del konga tjeter? Boje i kong zhvesh ta shofim sa shikime merr

  70. 14K FOTIS

   Kur te kap 5 minuci nga ai emisioni shkerdhat

  71. Hope New

   Shqiperia ka shume kengetare pa talent mos shani Melisen po ato qe shume vite mbeshteten na publiku kote si Nora Istrefi ose Xhensila kot pantalent

  72. Kejsi Xhika

   Ca ka kry kjo mo😂😂

  73. Kavaja Music

   21 000 disslike.

  74. Juli Samurri

   Ore mir qe do e nderroj venin po ku do shkoj,pika qe si bie ka dal si kremvice e tymosyr🤣🤣🤣

  75. bigboss bigboss

   Oj pordhavce rroten e senit tond cullak e paske qit ,e te doket tyyyy mir ik shporru fena niher ..

  76. Ensari Cari

   O kalle kalle o shqipe melisa ne perputhen bravo te qoft

  77. Artur Koci

   Me vk keng dhe me vk melisa bobobo te degjosh nje keng te till te streson diten

  78. kiki kiki

   Oj melis ne perputhje le nam po ketu i hoqe fare moj po ke cip ti apo jo apo mjafton te behesh kengetare se breket i heqim fare

  79. Ana

   Po kjo paska qen kengetare🤔

  80. Alex Marjanaku

   Sipas nje studimi te fundit shumica e vetvrasjeve jane kryer pasi kane degjuar ket keng 😐🤣

  81. Erbs Tonin

   Shum kurv bravo suksese

  82. Bitri Xhevi

   Hajde Melisa hajde je shkarravin komplet

  83. Antonio Godaj

   When i sow I say its a great song but when I listen is a fuckink song

  84. Toni Albanian

   Ik o femer kare u bane ti kengtare

  85. SIDEMAN SMALL 2

   Kjo tjetra n perputhen u fut vtm pr fam T ishte fut pr lidhje do ishte akoma si mevlani ose t tjeret q kan qy ne fillim!🙄

  86. eda Eda

   Nje gje nuk kuptova te ky klipi ne fund pse u shtri apo u lodh😂😂😂

  87. Filma Filma

   🤮🤮🤮ku di kjo

  88. TUPAC 2PAC

   Mafia__al ☝️👑

  89. Eri Boja

   😂😂kjo qe shajti julin I tha shko neper shpella 🤦‍♂️me mir nje person mali Se sa nje si ty 🐸bretkos kanali😂😂

  90. Ledion Selmani

   MELISA LLESHI

  91. Ledion Selmani

   Ja ke kaluar mevlanit për këngët

  92. Albi YT

   🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  93. Scroll31

   Me mir kendon linda morina Spo tallem jo -

  94. Kuspa Barjam

   Je yll 🏅melisa 😍😍

  95. Samela Isaku

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  96. Melisa Lleshi111

   Pershendetje! Kjo është faqja ime e vërtete Melisa Lleshi111.Ju falenderoj për këngën time qe kam bërë që jane mbi 2M shikime....Ju dua. Thanks for 2,6M. Are so great SUBSCRIBE! ON MEE😊

   1. Dionisi Zefi

    Get this liked by the creator and then I will believe you

  97. Klevjo Kullsi

   Flitet se kjo keng do cohet ne ato vende ku ka grumbullime

  98. Aurel Rusi

   Fatjoni left the chat

  99. Aferdita Shima

   👑👑👑👑

  100. Fetije Morina

   😍❤💝